Piedalies konkursā mūsu Facebook profilā

2024-05-14

Sadarbībā ar SIA “Sils, dārza un meža tehnikas centrs”, mūsu Facebook profilā pašlaik norisinās konkurss, kurā Tu vari laimēt Husqvarna Aspire™ P5-P4A rokas akumulatoru atzarošanas zāģi ar akumulatoru un lādētāju.

Jau 4. jūnijā izlozēsim vienu laimīgo, tāpēc nenokavē un piedalies jau tagad!

Dodies uz mūsu Facebook lapu un piedalies konkursā - https://www.facebook.com/HydroscandLatvia

 

Husqvarna Aspire™ P5-P4A - jaudīgs, akumulatora zaru zāģis ar viedu uzglabāšanu

Kompakts rokas akumulatoru atzarošanas zāģis, kas lieliski piemērots koku atzarošanai, dārza atkritumu izciršanai un mazākiem galdniecības darbiem. Pamatojoties uz mūsu pārbaudītajām motorzāģu zināšanām, šis universālais mini atzarošanas motorzāģis ir pietiekami izturīgs, lai viegli nogrieztu 75 mm resnus zarus. Aprīkots ar vienkāršu ķēdes un sliedes nomaiņu bez instrumentiem, kā arī uzlabotu drošību ar pretslīdes rokturi un automātisku izslēgšanos, ja to atstāj bez uzraudzības. Uzglabāšanu atvieglo komplektā iekļautais āķis un tas ir daļa no 18V POWER FOR ALL akumulatoru sistēmas. 50ml Bio ķēdes eļļa iekļauta.

Ar akumulatoru darbināmie Husqvarna Aspire instrumenti ir izstrādāti, ņemot vērā ierobežotu vietu un telpas. Tāpēc katram produktam ir īpaši pielāgots uzglabāšanas āķis, ko var uzstādīt tieši pie sienas vai izmantot kopā ar Husqvarna Aspire™ uzglabāšanas sliedes sistēmu. Šo instrumentu glabātuvi var paplašināt ar visiem dārza instrumentiem kopā ar Aspire™ sliedes sistēmu.

Šis produkts ir daļa no POWER FOR ALL ALLIANCE un ir saderīgs ar daudziem citiem iesaistīto zīmolu akumulatoriem un lādētājiem. Tas nozīmē, ka jums ir jāiegādājas tikai viens akumulators visiem jūsu mājas un dārza produktiem.