Mobilais Šļūteņu Serviss

Mobilais Šļūteņu Serviss ir atbilstoši aprīkota autobusa – hidraulisko sistēmu remonta darbnīca, 24/7 izbraukuma pakalpojumu serviss pie klienta tehnikas hidraulisko sistēmu remontam.

Personāls ir apmācīts atbilstoši Hydroscand prasībām un servisa autobuss ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai varētu veikt jebkuras šļūtenes nomaiņu klienta tehnikai. Vietās, kur nav nodrošināts Mobilā Šļūteņu Servisa autobuss, nodrošinām operatīvu mūsu darbinieka ierašanos pie klienta, problēmas apzināšanai un tās novēršanai maksimāli īsā laikā.

Izsauciet pakalpojumu pa tālruni 25 616 333 sekojošās filiālēs:

CENRĀDIS Darba dienās no 08:00 - 16:00 Darba dienās no 16:00 - 22:00 Brīvdienās un darba dienās no 22:00 - 08:00
Maksa par izbraukumu 20 € 40 € 50 €
Cena par kilometru 0.6 € 0.6 € 0.6 €
Stundas likme (sākot ar pirmo minūti) 30 € 40 € 50 €

 

 

 

 

 

*visas cenas ir norādītas bez PVN

Mobilā Šļūteņu Servisa pakalpojuma cena iekļauj maksu par: izbraukumu, vienu darba stundu un nobrauktajiem kilometriem (turp un atpakaļ).

Mobilais Šļūteņu Serviss ieturēs vismaz vienu darba stundu darba dienās, tad ar pusstundas intervāliem. Ārpus darba laika un brīvdienās samaksa vienmēr būs pa stundām.

Izbraukuma maksa ir balstīta uz 30 km rādiusu no norādītās Hydroscand filiāles. Gadījumā, ja izbraukuma objekts ir tālāk par 30 km no Hydroscand filiāles, tad tiek piemērota īpaša, abpusēji atrunāta cena.