Septembra akcijas

2020-09-01

01.09.2020.-30.09.2020

ORBOX00017L, Blīvgredzenu komplekts L NBR

32 izmēri, komplektā 395 blīvgredzeni.

 

56607012, 4S01 Momentlīme 20g

Ātri cietējoša universāla momentlime. Sertificēta atbilstoši NSF.

Ieteicamais lietojums. Detaļas pirms montāžas ir jāattīra un jāattauko. Lai nodrošinātu vislabāko saķeri, ieteicams lietot STALOC tehniskos tīrīšanas līdzekļus. STALOC momentlīmes nodrošina lieliskus rezultātus pat tad, ja tās izmanto minimālās atstarpēs. Ja sacietēšanu ir nepieciešams paātrināt, izmantojiet STALOC momentlīmju aktivētāju. Ja ir nepieciešams salīmēt grūti salīmējamas virsmas (piemēram, PE, PP), detaļas iepriekš apstrādājiet ar STALOC gruntēšanas līdzekli momentlīmēm. Pēc detaļu saspiešanas noņemiet līmes atliekas ar acetonu saturošu tīrīšanas līdzekli, piemēram, Universālo tīrīšanas līdzekli SQ-225. 

 

82600007, Eļļas absorbents Absol 40 l (16kg)

Absol ir no kaļķiem un smilšakmens izgatavots vides produkts, kas ātri un efektīvi absorbē eļļas, eļļas emulsijas, smērvielas, krāsas, skābes un noteiktus asfalta šķīdumus. Lieliski absorbē ūdeni. Ar bagātīgu Absol daudzumu var absorbēt gan organiskās, gan neorganiskās skābes, kā arī tās neitralizēt. Absol graudiņu leņķiskā forma samazina slīdēšanas negadījumu risku.

 

82503220, Hidraulikas eļļa ISO VG32 20L

Eļļa izgatavota izmantojot augstas kvalitātes minerāleļļu un daudzfunkcionālas piedevas. Eļļai piemīt uzlabota oksidācijas stabilitāte, kā arī zemas temperatūras, pretnodiluma, pretkorozijas un putu slāpēšanas īpašības. Īpaši efektīva hidrauliskās sistēmās, kur plašā darbības temperatūru diapazonā ir pieļaujamas tikai nenozīmīgas viskozitātes izmaiņas. Ieteicams izmantot kā mobilā aprīkojuma, meža mašīnu, ceļu tehnikas, autoiekrāvēju un celtņu hidrauliskās sistēmās. Eļļa ir piemērojata lietošanai arī stacionāru iekārtu hidrauliskajās sistēmās, kas darbojas neapsildītās telpās vai ārpus telpām, kur nepieciešama eļļa ar stabilām viskozitātes un temperatūras īpašībām.

 

82503220, Hidraulikas eļļa ISO VG46 20L

Daudzpakāpju hidrauliskā eļļa ar lieliskām plūsmas īpašībām, jo īpaši zemā temperatūrā.

 Eļļai piemīt uzlabota oksidācijas stabilitāte, kā arī zemas temperatūras, pretnodiluma, pretkorozijas un putu slāpēšanas īpašības. Īpaši efektīva hidrauliskās sistēmās, kur plašā darbības temperatūru diapazonā ir pieļaujamas tikai nenozīmīgas viskozitātes izmaiņas. Ieteicams izmantot kā mobilā aprīkojuma, meža mašīnu, ceļu tehnikas, autoiekrāvēju un celtņu hidrauliskās sistēmās. Eļļa ir piemērojata lietošanai arī stacionāru iekārtu hidrauliskajās sistēmās, kas darbojas neapsildītās telpās vai ārpus telpām, kur nepieciešama eļļa ar stabilām viskozitātes un temperatūras īpašībām.